Zadzwoń: +48 609 446 403
X

konsult

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Być może Twój ideał właśnie jest w drodze do nas!

Zadzwoń +48 52 396 77 20 lub


Zamów bezpłatną konsultację

Konserwacja i czyszczenie wewnątrz pomieszczeń – podnośniki koszowe OMMELIFT.

2021-05-27

Konserwacja i czyszczenie wewnątrz pomieszczeń – podnośniki koszowe OMMELIFT.

2021-05-27

 
 
Więcej informacjiWróć

Czyszczenie i konserwacja budynków.

 

W miarę tego jak budynki są coraz wyższe, a ich wnętrza coraz bardziej trudno dostępne, wyzwania związane z czyszczeniem i konserwacją również stają się coraz większe.

 

Rozwiązaniem tego problemu jest użycie podnośników OMMELIFT.

  

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 2750 RXJ windex 01 1

 

Zalety podnośników koszowych OMMELIFT:

 

 

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 4200 R Windex 02 

 

Pokonywanie przeszkód. Ramię kosza "jib".

Dzięki ruchomemu ramieniu kosza "jib" można podnosić się i jednocześnie omijać przeszkody i tym samym dotrzeć do większego obszaru roboczego. Długie, ruchome ramię wysięgnika daje wiele możliwości ustawienia podestu - jak na przykład 25-metrowy podnośnik koszowy na gąsienicach - OMMELIFT 2500 RXJ z ruchomym ramieniem kosza.

 

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 25.00 RXJ 13 Windex

 

Montaż kosza roboczego na wygiętym ramieniu końcowym.

Wszystkie podnośniki na podwoziu przyczepy OMMELIFT wyposażone są w wygięte ramię końcowe zamontowane na górnej sekcji wysięgnika, co zapewnia większy zasięg pracy nad przeszkodami.

 

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 25.00 RXJ 14 Windex 

 

Ramiona przegubowe.

Podnośniki przegubowe zapewniają dodatkowy wysięg nad przeszkodami - a kiedy ten przegubowy podnośnik porusza się w górę i w dół, kosz przesuwa się po linii pionowej - na przykład nasz 18-metrowy przegubowy podnośnik na przyczepie - OMMELIFT 1830 EX.

 

Podnosnik koszowy na przyczepie omme 1830 ex windex 01

 

Oszczędność czasu w przeciwieństwie do rusztowań.

Opcjonalnie podnośniki koszowe OMMELIFT mogą być dostarczone z automatyczną funkcją rozstawiania i składania. Te ruchy podnośnika wykonywane są za pomocą pokrętła - prostego i łatwego w obsłudze. Alternatywnie, podpory mogą być nadal obsługiwane ręcznie.

 

Nie zajmują dużo miejsca.

Nasze podnośniki mają kompaktowe wymiary, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Przykładem jest OMMELIFT 18.40 RXJ - o szerokości roboczej zaledwie 3,25 m i wysokości roboczej 18,3 m oraz wysięgu 10,5 m. W ten sposób otrzymujesz duży obszar roboczy, zarówno do prac związanych z czyszczeniem, jak i konserwacją.

 

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 1840 RXJ windex 01

 

Intuicyjne sterowanie.

Podnośniki OMMELIFT wyposażone są w intuicyjne i łatwe w obsłudze pulpity sterujące w koszu, jak i na wieży. Mają łatwe do zrozumienia instrukcje, dzięki czemu podnośniki są szybkie w użyciu - OMMELIFT stawia użytkownika w centrum uwagi.

 

 

Minimalny hałas i zanieczyszczenie powietrza.

Dzięki prawdziwemu zasilaniu hybrydowemu, na przykład OMMELIFT 2750 RXBDJ lub zasilaniu akumulatorowemu, na przykład OMMELIFT 1700 EXB, zagrożenie nadmiernym hałasem jest minimalne. Zasilanie akumulatorowe jest idealne do pracy w miejscach, w których zarówno hałas, jak i zanieczyszczenie powietrza są nieodpowiednie lub zabronione.

 

 

Delikatny dla wrażliwych powierzchni.

Nasze podwozie gąsienicowe jest skonstruowane tak, aby było zarówno mocne, jak i rozkładało ciężar podnośnika tak bardzo, jak to możliwe - dlatego jest ono delikatne dla takich powierzchni jak płytki, drewniane podłogi, marmur itp. Przykładem jest OMMELIFT 2500 RXJ. Ponadto, nasze podnośniki są lekkie dzięki czemu są jeszcze bardziej delikatne dla wymagających powierzchni.

 

 

Niska waga zapewnia większy obszar roboczy.

Niewielka waga jest oczywistą zaletą - stosunek masy między OMMELIFT, a samojezdnym podnośnikiem przegubowym wynosi około 1:3 na korzyść OMMELIFT. Gdy inny podnośnik jest zbyt ciężki, OMMELIFT będzie bardzo przydatny i znakomicie zastąpi cięższy sprzęt docierając do obszarów nieosiągalnych dla większych maszyn.

 

 

Rozstawienie nad przeszkodami.

OMMELIFT ma świetne zdolności rozstawienia. Nasze podesty ruchome mogą być użytkowane na zboczach do 40%.

 

 

Dzięki OMMELIFT łatwo jest dostać się i wyjechać z obszaru roboczego.

Podnośniki na przyczepie OMMELIFT można łatwo zaczepić do haka samochodowego - dzięki temu zyskujesz szybszy i tańszy transport w porównaniu do transportu samochodem ciężarowym!

 

 

 

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o wielu opcjach OMMELIFT? Skontaktuj się z nami!

 

 


Galeria

Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 25.00 RXJ 15 Windex Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 2750 RXJ windex 02 Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 2750 RXJ windex 03 Podnosnik koszowy na gasienicach Omme 4200 R Windex 01 Podnosnik koszowy na przyczepie Omme 1830 01 Windex