Zadzwoń: +48 609 446 403
X

konsult

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Być może Twój ideał właśnie jest w drodze do nas!

Zadzwoń +48 52 396 77 20 lub


Zamów bezpłatną konsultację

Ruthmann

Sprzedaż » Ruthmann » Seria T do 36m » T 285

Sprzedaż

Więcej informacjiWróć do działu


Ruthmann STEIGER® T 285

Podnośnik na samochodzieWięcej informacjiDane techniczne   (kliknij aby przejść)

Wysokość robocza: 28,50 m
Maks. wysięg: 21,10 m
Udźwig kosza: 320 kg
Rotacja ramienia podnośnika: 500°
Kąt obrotu ramienia kosza RÜSSEL®: 185°
Dopuszczalne nachylenie:
Wymiary kosza: 1,70 / 0,86 m
Wysokość transportowa: 3,56 m
Długość całkowita pojazdu: 8,19 m
DMC: 7,5 t

Więcej informacjiZapytaj o Ruthmann STEIGER® T 285

Zgody

T 285

RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl

Ruthmann STEIGER® T 230 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl


Diagramy

Diagram - RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl Diagram - RUTHMANN STEIGER® T 285 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl

Masz pytania?
Zadzwoń +48 52 396 70 45 lub
napisz sprzedaz@windex.pl

Bezpłatna konsultacja


Więcej informacjiOpis  (Kliknij aby rozwinąć)


RUTHMANN STEIGER® T 285

  • Ruthmann STEIGER® T 285 łączy w sobie maksymalną wydajność z kompaktowymi wymiarami pojazdu. Może być montowany na różnych podwoziach od 7,49 t.
  • Wysokość robocza 28,5 m i wysięg boczny 21,1 m zapewniają ogromne korzyści. Firmy wynajmujące, energetyczne, zakłady utrzymania zieleni, specjalistyczne firmy sprzątające, rzemieślnicy, itp. uznają ten model za szczególnie interesujący.
  • T 285 jest łatwy w obsłudze. Sztywna wieża, która podczas obrotu zawsze pozostaje w obrysie pojazdu, działa niezależnie i bez żadnych dodatkowych mechanizmów hydraulicznych. Proste rozwiązanie ułatwia serwisowanie i zapewnia niskie koszty utrzymania.
  • Tak jak w przypadku T 330, uniwersalny system wysięgnika wykonany z wysokowytrzymałej, drobnoziarnistej stali i jest integralną częścią podnośnika T 285. Najnowocześniejsza technologia zapewnia maksymalną stabilność i funkcjonalność.
  • RUTHMANN STEIGER® T 285 zdobywa punkty nie tylko dzięki imponującym parametrom, ale także kompaktowym wymiarom. Całkowita długość pojazdu wynosi tylko 8,19 metra, a rozstaw osi to 3,9 m (zależnie od konfiguracji).
  • Tą samą koncepcję kosza roboczego, tak popularną w RUTHMANN STEIGER® T 330, znajdziemy również w modelu T 285. Kosz oferuje dużo miejsca dla 3 osób z narzędziami i osprzętem, a także nieograniczoną mobilność i nośność 320 kg. Standardowy otwór do oczyszczania kosza i tacka na narzędzia są bardzo praktyczne w codziennych pracach. Solidne hydrauliczne urządzenie obracające kosz i zakres pracy ramienia kosza 185° (RÜSSEL ®) zapewniają wysoki stopień manewrowości i wszechstronności.
  • Koncepcja stabilizacji T 285 jest niezwykle praktyczna. Wprowadzono ulepszenia techniczne w mechanizmie podnoszenia poziomo-pionowego. Posiada on teraz w pełni dynamiczną funkcję automatycznej adaptacji. W zależności od pozycji każdej z podpór, najnowocześniejszy elektroniczny system sterowania RUTHMANN jest w stanie przypisać maksymalny zakres działania. Zapewnia to łatwą, bezpieczną stabilizację i obsługę podnośnika w miejscu pracy, nawet jeśli prace muszą być wykonywane w najtrudniejszych i ograniczonych miejscem warunkach. STEIGER® T 285 może pracować nawet na znacznych pochyleniach terenu.
  • Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pomocą formularza. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat zakresu usług, a także zalet i zastosowań oferowanych przez nas podnośników Ruthmann.

Więcej informacjiVideo  (Kliknij aby rozwinąć)