Zadzwoń: +48 609 446 403
X

konsult

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Być może Twój ideał właśnie jest w drodze do nas!

Zadzwoń +48 52 396 77 20 lub


Zamów bezpłatną konsultację

Ruthmann

Sprzedaż » Ruthmann » Seria T do 36m » T 230

Sprzedaż

Więcej informacjiWróć do działu


Ruthmann STEIGER® T 230

Podnośnik na samochodzieWięcej informacjiDane techniczne   (kliknij aby przejść)

Wysokość robocza: 23,00 m
Maks. wysięg: 18,10 m
Udźwig kosza: 350 kg
Rotacja ramienia podnośnika: 500°
Kąt obrotu ramienia kosza RÜSSEL®: 185°
Dopuszczalne nachylenie:
Wymiary kosza: 1,70 / 0,86 m
Wysokość transportowa: 3,56 m
Długość całkowita pojazdu: 7,85 m
DMC: 7,5 t

Więcej informacjiZapytaj o Ruthmann STEIGER® T 230

Zgody

 

 Ta oferta jest już nieaktualna. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać aktualną ofertę > kliknij tutaj.  

T 230

Ruthmann STEIGER® T 230 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl

Ruthmann STEIGER® T 230 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl Ruthmann STEIGER® T 230 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl


Diagram

Diagram - Ruthmann STEIGER® T 230 - Podnośnik na samochodzie - www.windex.pl

Masz pytania?
Zadzwoń +48 52 396 70 45 lub
napisz sprzedaz@windex.pl

Bezpłatna konsultacja


Więcej informacjiOpis  (Kliknij aby rozwinąć)


RUTHMANN STEIGER® T 230 - niezwykle wszechstronny podnośnik koszowy.

 • To idealny model dla firm budowlanych, energetycznych, komunalnych, wynajmujących, zakładów utrzymania zieleni, a także przemysłu.
 • Dzięki wysokości roboczej 23 m oraz imponującemu zasięgowi bocznemu 18,10 m przy pełnym obciążeniu kosza (350 kg), T 230 jest w stanie wykonać dowolne zadanie z najwyższą wydajnością.
 • Możliwość montażu na podwoziach od 7,5 t do 15 t pozwala na uzyskanie dużej ładowności, potrzebnej np. na montaż skrzyń do przewozu i składowania niezbędnych do pracy narzędzi. Jest to ważny czynnik dla firm komunalnych, energetycznych i wykonawców usług specjalistycznych.
 • Podnośnik ten może wykonywać zadania z niedokładnością rozstawienia do 5°. Jest to funkcja idealna przy pracy na dużych pochyleniach i w nierównym terenie (pola, lasy).
 • Nowy układ kosza roboczego zapewnia więcej miejsca, a panel sterowania, dzięki zintegrowanemu komputerowi pokładowemu - System informacji i diagnostyki RUTHMANN - oferuje ogromne korzyści w miejscu pracy. Zamontowany z tyłu kosz roboczy pozwala szybko i wygodnie dotrzeć do pożądanego obiektu. W koszu znajduje się wystarczająca ilość miejsca (1,70 m x 0,86 m) dla operatora, współpracownika, narzędzi oraz materiałów.
 • RUTHMANN STEIGER® T 230 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i stabilność nawet przy pełnym obciążeniu kosza. Standardowy mechanizm automatycznego ustawiania / składania oszczędza olbrzymie ilości czasu. Ze względu na te oszczędności, operatorzy docierają do obiektów w czasie krótszym, co pozwala na szybsze ukończenie prac. Po wykonaniu zadania T 230 może szybko powrócić do pozycji transportowej poprzez naciśnięcie jednego przycisku.
 • System podpierania poziomo/pionowego jest prosty w obsłudze. T 230 jest w stanie bez trudu wykonywać zadania w wąskich uliczkach i ciasnych przestrzeniach. Podpory mogą być wysunięte w obrysie pojazdu, tylko z jednej strony lub z obu stron pojazdu. STEIGER® automatycznie określa bezpieczne, maksymalne pole pracy.
 • Kosz obrotowy 2 x 90° i kąt obrotu ramienia kosza 185° (RÜSSEL®) gwarantują maksymalną wszechstronność / zwrotność nawet w trudnych warunkach pracy, takich jak konserwacja czy cięcie drzew.
 • Krótki rozstaw osi (3,60 m) jest idealny do prac, które muszą być wykonywane w ciasnych dzielnicach śródmiejskich i tam, gdzie niewielki promień zawracania pojazdu ułatwia jego poruszanie się.
 • Podnośniki koszowe montowane na samochodach ciężarowych muszą być wszechstronne. RUTHMANN STEIGER® T 230 jest idealnym podnośnikiem do wielu zastosowań.
 • Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pomocą formularza. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat zakresu usług, a także zalet i zastosowań oferowanych przez nas podnośników Ruthmann.

Więcej informacjiVideo  (Kliknij aby rozwinąć)