Zadzwoń: +48 609 446 403
X

konsult

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Być może Twój ideał właśnie jest w drodze do nas!

Zadzwoń +48 52 396 77 20 lub


Zamów bezpłatną konsultację

Windex nowym dystrybutorem MULTITEL w Polsce!!!

2023-02-15

Windex nowym dystrybutorem MULTITEL w Polsce!!!

2023-02-15

 
 
Więcej informacjiWróć

Multitel Pagliero kontynuuje udaną ekspansję komercyjną w Europie Wschodniej. Po Czechach, Słowacji i Węgrzech firma reaktywuje swoją obecność w Polsce dzięki umowie z firmą Windex: znanym, rzetelnym i skonsolidowanym partnerem na strategicznym rynku jakim jest Polska. Założona w 1989 roku z siedzibą w Chojnicach - Windex była jedną z pierwszych firm zajmujących się sprzedażą i serwisem urządzeń podnośnikowych i przeładunkowych. Rozpoczęła swoją działalność od dystrybucji używanych wyciągów dekarskich i podnośników koszowych, a dziś jest prawdziwym liderem rynku z ofertą obejmującą wyłącznie najbardziej prestiżowe światowe marki. Poza sprzedażą i serwisem maszyn nowych i używanych, Windex zajmuje się również wynajmem podnośników nożycowych, teleskopowych i przegubowych oraz szkoleniem operatorów. Zawsze firma rodzinna, mogła nadawać tylko na tych samych falach, co producent z Manty.

 

„My, w Windex”, powiedział Andrzej Aszyk, właściciel firmy, „jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia z firmą Multitel. Asortyment produktów Multitel i wszechstronność produkcyjna 8 zakładów we Włoszech, pozwoli nam wykorzystać wszystkie możliwości na lokalnym rynku i zaspokoić wszelkie potrzeby klientów.”

 

01 logo small

 

Windex, podkreśla Roberto Marangoni, Globalny dyrektor marketingu i sprzedaży międzynarodowej w Multitel Pagliero, „jest najlepszym wyborem, zarówno pod względem wspólnych wartości, jak i ambicji rozwojowych. Wiedza, doświadczenie i powszechna obecność na terytorium to solidna podstawa skąd można rozwijać sprzedaż i wsparcie całej oferty Multitel Pagliero w Polsce”.

 

Mirko Rebuzzi, Menadżer Dystrybucji w Multitel Pagliero, „Mogę tylko potwierdzić, że jestem w pełni zadowolony z tej ważnej umowy. Windex jest idealnym partnerem dla Multitel na bardzo strategicznym dla naszej firmy terytorium i jestem głęboko przekonany, że połączenie ciągłych innowacji technologicznych podejmowanych przez Multitel i wiedzy Windex może przynieść tylko doskonałe rezultaty”.

 

Oferta podnośników koszowych Multitel