Zadzwoń: +48 609 446 403
X

konsult

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Być może Twój ideał właśnie jest w drodze do nas!

Zadzwoń +48 52 396 77 20 lub


Zamów bezpłatną konsultację

Telemetria Multitel Pagliero - portal do ciągłego monitorowania Twojego podnośnika

2023-03-09

Telemetria Multitel Pagliero - portal do ciągłego monitorowania Twojego podnośnika

2023-03-09

 
 
Więcej informacjiWróć

Telemetria to portal, który łączy Cię zdalnie z pojedynczym podnośnikiem lub flotą. Prosta obsługa dzięki transmisji danych za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera.

 

Dzięki telemetrii możesz:

 

 

 

Jak to działa?

 

Platforma wyposażona jest w modem zawierający kartę SIM z danymi połączoną z portalem oraz moduł GPS przekazujący jej położenie.

 

Po wejściu do portalu menu pokazuje całą flotę pojazdów, w której możesz wybrać konkretny model wraz z jego funkcjami i statusem.

 

Monitorowane parametry można zdefiniować według własnych potrzeb i uporządkować w formie listy obserwacyjnej – przepracowane godziny, stabilizacja podnośnika, stan czujników, położenie joysticków/sterowników, itp. – a każdemu z nich towarzyszy wykres przedstawiający zmiany w czasie. Pełne dane zarejestrowane w ostatnim okresie przedstawiane są w formie tabeli.

Moduł GPS wykrywa aktualną pozycję podnośnika i można aktywować alert, aby wysłać wiadomość e-mail, jeśli pojazd opuści określony obszar lub zostanie użyty, czy wprawiony w ruch w sobotę lub niedzielę. Tryb „zawsze aktywny” oznacza, że modem można podłączyć 24 godziny na dobę, aby stale sprawdzać działanie podnośnika. Wybierając daty, można przeglądać historię pozycji.

 

 

Kto ma dostęp do danych?

 

Dostęp do portalu odbywa się poprzez subskrypcję, w ramach której po aktywacji Multitel Pagliero tworzy konto klienta ze szczegółowymi informacjami o pojazdach klienta i ich charakterystykach. Wszystkie dane są widoczne, ale aby zapewnić sprawne i bezpieczne korzystanie z aplikacji, istnieją 3 poziomy uprawnień do ich modyfikacji.

 

Poziom 1: klient, którego pojazd jest powiązany z odpowiednim dealerem

Poziom 2: autoryzowany warsztat / wyspecjalizowany technik

Poziom 3: technicy Multitel Pagliero, którzy mogą zapewnić zdalną pomoc i parametryzację

 

 

Chcesz poznać więcej zalet urządzeń marki Multitel?

Zamów konsultację z naszym ekspertem > Zamawiam (kliknij)