Zapraszamy na Windex Roadshow! Na pokazie zaprezentujemy podnośnik Ruthmann Steiger® TBR 260.

2021-11-26

 
Sprawdź kartę maszyny
Więcej informacjiWróć

Po raz kolejny zapraszamy na spotkania w ramach Windex Roadshow! Tym razem zaprezentujemy podnośnik koszowy Ruthmann Steiger® TBR 260.

Ruthmann Steiger® TBR 260 to najwyższy podnośnik z ruchomym ramieniem kosza RÜSSEL® zamontowany na podwoziu 3,5 t z możliwością jazdy na kat. B.

 

Imponujące parametry

Dzięki wprowadzanym innowacjom model ten zachwyca imponującymi parametrami: wysokością roboczą 26 m, maksymalnym zasięgiem 17 m oraz udźwigiem 250 kg.

 

TBR 260 należy do najnowszej generacji podnośników STEIGER®, dzięki systemowi wysięgnika ze spawanym laserowo szwem charakteryzuje się zwiększoną wydajnością oraz maksymalną stabilnością i wszechstronnością w miejscu pracy.

 

Dzięki możliwym teraz 4 ruchom jednocześnie, takim jak: podnoszenie, obracanie, teleskopowanie, Rüssel góra / dół oraz obrót kosza, do obiektów można dotrzeć szybko, płynnie oraz z wielką precyzją. Dodatkowo ruchome ramię kosza RÜSSEL® z rotacją w pionie do 185° zapewnia większa elastyczność i zwrotność podczas pracy przy obiektach i poza nimi.

 

Sprawdzony system podpór poziomo-pionowych HV, które możemy rozstawiać w różnych konfiguracjach oraz liczne udogodnienia, takie jak automatyczne poziomowanie, automatyczne składanie, dopuszczalna niedokładność na pochyleniu do 5° oraz wiele innych sprawiają, że firmy użytkujące ten sprzęt mogą spodziewać się wyższego poziomu wykorzystania i szybszego zwrotu z inwestycji.

 

O zaletach tego urządzenia moglibyśmy pisać bez końca, wolelibyśmy jednak pokazać Państwu na żywo możliwości tej genialnej maszyny.

 

 

Dlatego serdecznie zapraszamy do przetestowania tej jednostki na żywo podczas pokazów, które odbywać się będą w poniższych lokalizacjach:

 

 

Będziemy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 15:00.

 

 

Wszystkich zainteresowanych pokazami i testami prosimy o kontakt.


Bezpośrednio udzielimy informacji dotyczących dokładnego miejsca spotkania.

 

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

 


Galeria

Podnosnik koszowy Ruthmann TBR 260 1 Podnosnik koszowy Ruthmann TBR 260 2 Podnosnik koszowy Ruthmann TBR 260 diagram 01 Podnosnik koszowy Ruthmann TBR 260 diagram 02

X