Trzynaście podnośników RUTHMANN

trzynascie_podnosnikow_koszowych_ruthmann_spelnia_wszystkie oczekiwania_windex_chojnice.jpg
2017-02-27

W ramach rozbudowy, niemiecka firma oferująca wynajem podnośników koszowych – Seeger Arbeitsbühnen GmbH – zdecydowała się na zakup 13 podnośników RUTHMANN. Wartość całego zamówienia wynosi prawie 1,7 mln Euro!


W segmencie 3,5 t, wybrano siedem modeli TB 220 i cztery TB 270 – uzupełnią one już istniejący park podnośników koszowych, przeznaczonych do wynajmu. W nowo zamówionej flocie, znalazł się również podnośnik T 330. Dzięki imponującej wysokości roboczej 33 m, ten model STEIGER® jest liderem w kategorii urządzeń montowanych na samochodach ciężarowych 7,49 t.


Oprócz wyżej wymienionych podnośników, zamówiony został również TBR 220 S7 - zamontowany na podwoziu Mercedes Benz Atego o DMC 7,49 t z napędem na wszystkie koła (4x4) – dzięki niemu Seeger chce zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na pojazdy terenowe, bez zmniejszonych możliwości w działaniu. "S" w nazwie modelu oznacza "senkrecht", który to po niemiecku oznacza "pionowe". Wyposażenie maszyny w podpory pionowe oznacza, że cztery cylindry hydrauliczne podpór są zamocowane bezpośrednio na ramie pojazdu. Podnośnik koszowy jest więc zawsze stabilizowany w swoim obrysie. Ten innowacyjny model z pewnością pomoże firmie Seeger przyciągnąć nowe grupy docelowe. Pojazdy o dużej ładowności (do narzędzi i materiałów) i terenowych możliwościach (dla zadań w trudnym, nierównym terenie) są szczególnie atrakcyjne dla pracowników komunalnych i dostawców energii.


Właściciel, Karlheinz Seeger, wyjaśnia, dlaczego wybrał właśnie firmę RUTHMANN jako dostawcę tak licznej grupy urządzeń: „Jakość, bezpieczeństwo, łatwość w użytkowaniu i wydajność były dla nas bardzo ważne przy wyborze podnośników koszowych montowanych na podwoziach ciężarowych. Mamy już szeroką gamę modeli RUTHMANN STEIGER® w naszej flocie. Są one doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów. Harmonijna współpraca z firmą RUTHMANN trwa już od ponad 20 lat. Daję im najwyższe noty za współpracę, jakość porad, możliwości produktów oraz za dobrze zorganizowany serwis posprzedażowy. "
 

Zobacz wymienione maszyny na naszej stronie:
 

RUTHMANN TB 220

RUTHMANN TB 270

RUTHMANN T 330

RUTHMANN TBR 220 S7

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty