Ruthmann Steiger T 360 - nowy podnośnik koszowy.

Podnosnik_koszowy_Ruthmann_T360_03.jpg
2015-09-17

"Solidny jak skała". To slogan Ruthmanna, którego używano podczas przedstawienia podnośnika koszowego Ruthmann Steiger T 360 międzynarodowej publiczności na targach "Platformers Day" w miejscowości Hohenroda. Slogan ten doskonale opisuje najnowszy model T 360, ponieważ to mocny, wytrzymały i kompaktowy podnośnik koszowy. Przeznaczony jest dla pojazdów z DMC równym lub większym 15 t.

 

nowy podnośnik koszowy ruthmann T 360

Ruthmann Steiger T 360 zapewnia klientom nowoczesną alternatywę w kategorii 35-cio metrowych podnośników koszowych. Nie ma na rynku takiego podnośnika koszowego, który jest w stanie zaoferować podobny projekt koncepcyjny z tak przełomowymi parametrami technicznymi.

zasięg boczny podnośnika koszowego Ruthmann

Ze względu na swoje imponujące parametry, Ruthmann bez problemów pozyska klientów na ten nowy model. Ten wszechstronny podnośnik posiada wybitną funkcjonalność. Dysponuje wysięgiem bocznym 31 m i zakresem obrotu prawie 360˚ (przy 100 kg w koszu). Porównując do starszych modeli Ruthmanna i marek konkurencyjnych, operatorzy mają aż 2.3 m dodatkowego zasięgu do swojej dyspozycji. Ponadto, podnośnik koszowy T 360, wypełnia lukę, która istnała w kategorii wysokości 33-38 m. Niewielka długość całkowita 9,47 m w połączeniu z wysokością 3,77 m i krótkim rozstawem osi 7 m, to kolejne powody dla których Ruthmann T 360 jest doskonałym zamiennikiem dla starszych podnośników w kategorii 35 m.

 

Wypożyczalnie sprzętu, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, zarządy miast, a także rzemieślnicy uważają nowoczesne rozwiązania Ruthmann za bardzo atrakcyjne. Imponująca rezerwa ładowności 600 kg to dodatkowy atut tego urządzenia. Szeroka gama wyposażenia opcjonalnego - skrzyń na narzędzia i potrzebne materiały do pracy, osłona kabiny, ledowe światła obrysowe, aluminiowe bramki wejściowe, zabezpieczające barierki kosza, są dostępne bez przekraczania dopuszczalnej masy pojazdu (DMC).

 

Podnośnik T 360 posiada również rozbudowane wyposażenie standardowe. Obejmuje w pełni zmienny mechanizm podparcia. W zależności od pozycji poszczególnych podpór, elektroniczny system kontroli umożliwia szybkie dopasowanie dla maksymalnego bezpieczeństwa obsługi i efektywności. Podpory mogą zostać aktywowane używając sterowania zlokalizowanego z tyłu po obu stronach pojazdu, z alternatywnego sterowania z dołu i z panelu sterowania z kosza roboczego. Automatyczny system rozkładania/składania i dopuszczalne nachylenie 5° również są standardowym wyposażeniem tego podnośnika. Operatorzy są w stanie wykonać pracę na pochyłych i nierównych powierzchniach z najwyzszym bezpieczeństwem i wydajnością.

 

Kosz roboczy T 360 to doskonałe miejsce pracy. Oprócz udźwigu 350 kg, dostępny jest również system wymiany kosza. W zależności od pracy, operator może użyć aluminiowego kosza (1.7 x 0.86 m) lub innych opcjonalnych koszy roboczych. Te zawierają kosz szeroki (2.1 m x 0.86), wąski kosz do wycinki drzew lub kosz syntetyczny. Kosz izolowany pozwala na wykonanie pracy na liniach do 1000V.

 

Bezkompromisowe bezpieczeństwo, stabilność i funkcjonalność to główne priorytety dla marki Ruthmann. Dlatego T 360 został wyposażony w solidny 5-cio sekcyjny system wysięgników teleskopowych i  końcowe ramię Russel ® z zakresem obrotu 185˚, wykonanych ze stali drobnoziarnistej o bardzo wysokiej wytrzymałości.

W porównaniu do innych modeli udanej serii T, ramię końcowe (Russel ®) i konsola kosza roboczego T 360 zostały zoptymalizowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby przedsiębiorstw użyteczności publicznej i rzemieślników.

 

nowy pulpit sterowaniczy w podnośniku koszowym ruthmann

pulpi sterowniczy podnośnik koszowy Ruthmann

 

Nowy i bardzo nowoczesny panel sterowania w koszu roboczym - znany jako "Kokpit" - dodatkowo zwiększa poziom doskonałości technologicznej. Kompleksowy wyświetlacz i funkcjonalne elementy sterujące ułatwiają, zwiększają bezpieczeństwo i intuicyjną obsługę platformy roboczej, nawet w rękawicach roboczych. W zależności od zadania, kokpit może zostać przeniesiony do innej lokalizacji w koszu roboczym.

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty