Podnośnik koszowy Ruthmann T 360 przy cięciu drzew

Ruthmann T 360 to podnośnik koszowy ciężarowy, nadający się również do wycinki drzew. Mający 36 metrów wysokości roboczej,  radzi sobie w warunkach leśnych - wąskie przejścia, ścieżki, jak i w obszarze wielkomiejskim.
2017-04-12

Varnholt - Grün mit System z Gütersloh oferuje klientom szeroką gamę usług. Dyrektor Generalny - Heiner Varnholt i jego oddany personel to profesjonalny i kompetentny „serwis zieleni”. Firma koncentruje się na zrównoważonej opiece i pielęgnacji parków, ogrodów i innych terenów zewnętrznych.
Od sierpnia 2016 roku zespół Varnholt oparł swoje działania na podnośniku RUTHMANN STEIGER® T 360, aby od tej pory wykonywać zadania z największą wydajnością. Heiner Varnholt nazywa swój podnośnik koszowy - "uniwersalnym koniem roboczym". Dzięki T 360 zespół Varnholt może bezpiecznie manewrować do wysoko umieszczonych obiektów z ogromną precyzją. Realizacja przycinki drzew w Bielefeld nigdy nie była łatwiejsza.

Heiner Varnholt skomentował: "Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie i systematycznie rozwijamy się w każdym aspekcie naszej działalności. W naszej pracy, właściwe know-how jest równie ważne jak posiadanie odpowiedniego rodzaju maszyn. Bądźmy szczerzy. Niełatwo jest wspinać się po wysokich drzewach, będąc wyposażonym tylko w liny i piły łańcuchowe, bez dziwnego uczucia w żołądku. Aby wykonywać zadania w sposób bezpieczny i najbardziej efektywny, profesjonalne podnośniki koszowe na samochodach, takie jak nasz Ruthmann T 360, są jedynym rozsądnym wyborem. Łatwo jest go obsługiwać, ma doskonałe parametry techniczne, niesamowite osiągi i kompaktowe wymiary, co sprawia, że wszystko jest możliwe".