Nowy oddział serwisowy już otwarty!

NOWY ODDZIAŁ SERWISOWY JUŻ OTWARTY!.jpg
2017-06-06

Szanowni Państwo,

Ostatnie miesiące były dla nas niezwykle intensywne. Warto było!

Dziś z dumą możemy poinformować, że uruchomiliśmy nowy oddział serwisowy, obsługujący naszych partnerów m.in. z woj. mazowieckiego i Polski południowo-wschodniej. Jesteśmy na miejscu!

 

WSZYSTKO Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH

 

Jest to nie tylko naturalna konsekwencja powiększającego się grona odbiorców naszych usług, dzięki któremu możliwy jest intensywny rozwój firmy Windex, ale także wcześniej złożonych deklaracji.

Zanim jednak wybraliśmy dokładną lokalizację nowego oddziału, braliśmy pod uwagę przede wszystkim opinię naszych klientów. Dzięki ankietom (można wypełnić >Tutaj<) i wspólnym rozmowom, dowiedzieliśmy się o największych potrzebach. Serwis podnośników koszowych zlokalizowany w tej części Polski pojawiał się najczęściej na liście oczekiwań wobec naszej firmy. Wyszliśmy więc naprzeciw tym wymaganiom!

Nowo otwarty punkt zlokalizowany jest w miejscowości Kąty (pow. piaseczyński) i działa od początku czerwca. Można więc już umawiać się na naprawy, przeglądy i konserwacje urządzeń. Są tam obecni serwisanci, którzy są dobrze Państwu znani. 

 

Państwa kontaktem pozostaje niezmiennie kierownik serwisu Windex, Pan Sylwester Czarnowski, który w przypadku zainteresowania usługą serwisową, uzgodni z Państwem wszelkie szczegóły. 

 

Sylwester Czarnowski

+48 667 633 255

sylwester.czarnowski@windex.pl

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty