Mieszki i osłony joysticków

części_zamienne_do_podnośników_windex.jpg
2015-11-02

Czy wiesz, że?

Pora jesienna obfitująca w dni wilgotne i niskie temperatury, jest okresem, w którym najczęściej uszkodzeniu ulęgają manipulatory i sterowniki. Przez nieszczelne osłony i mieszki dostaje sie do wnętrza pulpitu znaczna ilość wilgoci co uszkadza delikatny układ sterujący joysticków, a w dalszej konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia układu sterującego i generować ogromne koszty utrzymania urządzenia.

Już dziś sprawdź stan osłon w swoich joystickach! Koszty zakupu nowych joysticków mogą być wyższe nawet o 5000 % od kosztu wymiany mieszków ochronnych!* Sprawność układu sterowania pozwoli uniknąć nieoczekiwanych przestojów w pracy!

* Dane sprawdzone na podstawie układu sterujacego Ruthmann T 145 z roku 1996

 

Dział części zamiennych Windex oferuje szeroka gamę osłon i mieszków ochronnych do joysticków i dystrybutorów hydraulicznych. Stosowane w podnośnikach m.in.. Ruthmann, Wumag Palfinger, Bison, Multitel, Teupen, CTE, Bizzochhi, Lionlift, GSR, Omme, Denka Lift i wielu innych, stanowia także uniwersalne zastosowanie dla mniej znanych marek i mogą służyć skutecznie jako zamienniki.

Dodatkowo w okresie jesiennym zalecamy stosować

Pochłaniacze wilgoci w formie saszetek - Chronią układy sterujące i płyty elektroniczne przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i zwiększoną wilgotnością panująca w powietrzu.

 

Preparaty konserwacyjne - Chronią części mechaniczne i osłony przed zamarzaniem nawet do -50 stopni Celsjusza, stanowiąc jednocześnie dodatkowa ochronę antykorozyjna i zabezpieczająca.

 

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty