Izolowany podnośnik koszowy - LT-23-90-TB na podwoziu Fiat Doblo

Podnośnik na podwoziu pick-up sprawdza się idealnie w drobnych pracach miejskich - konserwatorskich i nie tylko
2017-05-12

Podczas targów  Apex w Amsterdamie firma TIME International zaprezentowała nową konfigurację modelu Versalift LT-23-90-TB na lekkim i kompaktowym podwoziu Fiat Doblo WorkUp.

Jednostka ta ma 9 metrów wysokości roboczej, 4,2 metra wysięgu bocznego i jest przeznaczona do pracy z jedną osobą w koszu. Kosz wykonany z włókna szklanego z maksymalnym udźwigiem kosza to 120 kg (z możliwością zwiększenia na życzenie klienta).

Pomimo niskiej wagi, zaledwie 2,5 tony, pojazd posiada imponujący zapas ładowności - 250 kg, nawet z kierowcą, pasażerem, pełnym zbiornikiem paliwa i aluminiowymi skrzyniami - model DEMO.

Podnośnik pokazywany podczas targów Apex na stoisku TIME Versalift wzbudził olbrzymie zainteresowanie.

Kompaktowa wersja Versalift LT-23-90-TB zajmuje minimalną przestrzeń na podwoziu, co powoduje, że długość kompletnego pojazdu jest mniejsza niż 5 metrów. Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla wielu zadań związanych z trudnym dostępem w zatłoczonych centrach miejskich. Świetnie sprawdza się  w pracach związanych z montażem i konserwacją systemów monitoringu i telewizji kablowej. Jest to jednostka, która nie posiada podpór stabilizujących. Rozwiązanie to usprawnia  pracę operatora, a także zdecydowanie skraca czas dostępu do miejsca pracy na wysokości. 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty