ENERGETAB 2017 - Przedstawiamy pierwszy podnośnik!

ENERGETAB 2017 - Przedstawiamy pierwszy podnośnik!
2017-08-28

Wielki krokami zbliżają się 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017, w których mamy przyjemność uczestniczyć po raz kolejny. Jest to największe wydarzenie w Polsce skupiające profesjonalistów branży elektro-energetycznej.

W związku z tym mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska, na którym będziemy prezentować wyjątkowe maszyny, w tym podnośniki do prac w technologii PPN na liniach napowietrznych SN! Będzie to świetna okazja, nie tylko do przetestowania najwyższej jakości sprzętu, ale również do zapoznania się z nowinkami technologicznymi! Nie przegapcie Państwo tej możliwości!

Raz w tygodniu będziemy opisywać urządzenia, które zdecydowaliśmy się pokazać w tej edycji targów.

Jednym z nich będzie innowacyjny Ruthmann Steiger TBR 250, który swoją głośną premierę miał wiosną tego roku i od tego czasu cieszy się ogromnym powodzeniem! Użytkownicy od razu docenili nadzwyczajne możliwości tego podnośnika zabudowanego na podwoziu do 3.5 t!  To niewielkie urządzenie zaskoczy niejednego operatora! Wysokość robocza 24.50 m, wysięg 16.50 m, udźwig 230 kg oraz ruchome ramię kosza Rüssel® to parametry, które pozwolą na wykonanie prac nawet w najtrudniejszych miejscach. Ruthmann Steiger TBR 250 to świetna alternatywa dla podestów o podobnych parametrach w kategorii wagowej 7,49 t!

Dlaczego to wszystko jest możliwe na tak niewielkim podwoziu? Ruthmann opracował rewolucyjny system przestrzennej konstrukcji wieży oraz wielokrotnie doginany wysięgnik teleskopowy wykonany ze stali drobnoziarnistej. Dzięki temu, pojazd może prowadzić każdy kierowca z prawem jazdy kat. B!

Ten nowoczesny podnośnik koszowy posiada również wygodny i niezwykle praktyczny system wymiany kosza roboczego. Operator, w zależności od potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy, może korzystać z kosza aluminiowego lub poliestrowego. Praca może być wykonana na liniach pod napięciem do 1 kV z maksymalnym bezpieczeństwem, a to wszystko jest możliwe dzięki podwójnej izolacji kosza poliestrowego i standardowej drugiej izolacji „wysięgnik-podwozie”.

 

Podnośnik ten wyposażony jest także w najnowszy panel sterowania, zwany COCKPIT. Nowoczesny panel sprawia, że obsługa podnośnikiem jest jeszcze bardziej intuicyjna, stanowiąc jednocześnie przykład doskonałości technologicznej w najlepszym wydaniu! Dzięki zastosowaniu identycznych części w seriach TB i TBR, użytkownik otrzymuje wiele korzyści w zakresie konserwacji, naprawy i dostępności części. 


TBR 250 może być zamontowany na wielu różnych podwoziach, w zależności od potrzeb. W kategorii 3.5 t są to: Mercedes-Benz Sprinter, Nissan Cabstar, Renault lub Iveco Daily. Możliwe jest również zamontowanie urządzenia na podwoziach powyżej 3.5 t, w tym również z napędem terenowym. Niewielki rozstaw osi, sprawia, że praca w ciasnych i zatłoczonych aglomeracjach miejskich nie stanowi żadnego problemu.

 

Zapraszamy do przetestowania Ruthmann Steiger TBR 250 na targach!

Czekamy na Państwa! Do zobaczenia!

 

SPECYFIKACJA RUTHMANN STEIGER TBR 250