ENERGETAB 2017 - Pierwsza włoska innowacja RUTHMANN: ECOLINE RS 240

RUTHMANN ECOLINE RS 240 - na targach Energetab 2017! Windex.png
2017-09-08

Odwiedź nas na Energetab! Zaprezentujemy RUTHMANN ECOLINE RS240

Trzecim urządzeniem, który zaprezentujemy na targach Energetab 2017 jest RUTHMANN ECOLINE RS240

Rok po utworzeniu RUTHMANN Italia S.r.l., pierwszy nowy model debiutuje na targach APEX 2017 w Amsterdamie. Podnośnik Ruthmann Ecoline RS 240 o konstrukcji przegubowo-teleskopowej zamontowany na podwoziu 3,5 t. z wysokością roboczą blisko 24 m, jest obecnie najwyższym z linii produktów niskobudżetowych - ECOLINE.

Wysokość robocza przekracza granicę 20 m, która stanowiła maksymalny pułap roboczy poprzedniego modelu. Użytkownicy podnośników w Niemczech jak i w innych krajach europejskich zawsze oczekiwali od firmy Ruthmann ekonomicznej alternatywy z większą wysokością roboczą na podwoziu klasy 3,5 t. Ruthmann odpowiedział na tę potrzebę, opracowując kompaktowy, wydajny model, który - oprócz wysokości roboczej 23,6 m - ma o wiele więcej do zaoferowania.

 

 

Zacznijmy od początku. Poziomo-pionowy mechanizm podparcia jest w pełni zmienny. Zakres obrotu wieży może być opcjonalnie zwiększony z 360° do 440° (2 x 220°). Przegubowo-teleskopowy wysięgnik - typowy dla modeli w tej kategorii - jest wyjątkowo wytrzymały ponieważ jest wykonany ze stali drobnoziarnistej.

  • Duży, standardowy kosz aluminiowy (o wymiarach 1,30 m x 0,7 m) może obracać się o 90° w obie strony i jest wyposażony w gniazdo 230V.
  • Najwyższej jakości system sterowania Hetronic zapewnia bezpieczną, łatwą i intuicyjną obsługę.
  • Tłumienie położenia końcowego wysięgnika górnego i funkcja automatycznego startu i zatrzymania silnika pojazdu, doskonale uzupełniają wiele funkcji znajdujących się w nowym i ekscytującym ECOLINE RS 240.
  • Funkcja "HOME" i automatyczny mechanizm ustawiania/składania, są kolejnymi dostępnymi opcjami.

 

 

RUTHMANN ECOLINE RS 240 - zamontowany np. na podwoziu Nissan Cabstar 3,5 t - ma zaledwie 6,91 m długości i 2,55 m wysokości.

Jest idealny do zadań w ciasnych warunkach miejskich. Jednak ze względu na krótkie zwisy w przedniej i tylnej części pojazdu - w wyniku większych kątów natarcia / zejścia - można w pewnym sensie rozpatrywać go w kategorii pojazdów terenowych.

ECOLINE RS 240 posiada rewelacyjny udźwig kosza - 250 kg. Wysięg boczny to kolejna zaleta tego podnośnika:

11,3 m przy 120 kg, 8,8 m przy 200 kg i 7,7 m przy 250 kg.

Podobnie jak w przypadku innych modeli w różnych seriach, RUTHMANN i partnerzy serwisowi, oferują klientom ECOLINE RS 240 najlepszą obsługę posprzedażną w całym przemyśle podestów roboczych. Sieć centrów serwisowych i mobilnych warsztatów nie mają sobie równych w sektorze podestów niskobudżetowych.

Na terenie Polski części zamienne składowane są w magazynie w Chojnicach.

Niezależnie od tego, gdzie podnośniki się znajdują - klienci Ruthmann nigdy nie muszą długo czekać na części.

 

 

OFICJALNE PRZEKAZANIE PIERWSZEGO W POLSCE PODNOŚNIKA KOSZOWEGO RS240

 

Podnośniki z serii Ruthmann Ecoline cieszą się dużym zainteresowanie wśród naszych Klientów.

Z dumą możemy poinformować, że pierwsze nowe jednostki debiutującego na majowych targach Apex, modelu Ruthmann Ecoline 240, zostały dostarczone naszym Klientom w Polsce. W sierpniu mieliśmy zaszczyt i przyjemność przekazać pierwszy pojazd Firmie Naturovita, specjalizującej się w pracach związanych z utrzymaniem i pielęgnacją zieleni na terenie miasta Warszawy jak i całego województwa mazowieckiego.

Właścicielom bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i życzymy wielu sukcesów w pracach na wysokości.

Na zdjęciu Pan Paweł Matacz, firma Naturovita oraz kierownik sprzedaży i marketingu firmy Windex, Pan Michał Bohowicz.

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty