ENERGETAB 2016 - ODWIEDŹ NASZE STANOWISKO!

Energetab_2016_news_naglowek_windex_02.png
2016-08-31

 

Szanowni Państwo!

Firma Windex po raz kolejny zaprezentuje się na największych w Polsce targach poświęconych branży elektro-energetycznej, Energetab 2016.

Tak jak w latach poprzednich, udostępnimy do testów najnowocześniejsze podnośniki koszowe dedykowane pracom, które Państwo wykonujecie. Swoją konfiguracją i niesamowitymi parametrami ponownie zaskoczą niejednego operatora. Jednak w tym roku będą to podnośniki wyjątkowe.      

Szczegóły ujawnimy wkrótce.

 

Coroczne spotkania z Państwem są dla nas niezmiernie ważne. Oprócz prezentacji urządzeń i możliwości lepszego poznania się, mamy czas, by porozmawiać na tematy związane z serwisem i eksploatacją podnośników. Mamy także szansę na wysłuchanie uwag i sugestii dotyczących naszej współpracy, które są dla nas najcenniejsze.

Z tym większą radością będzie nam miło Państwa gościć na naszym stanowisku.

Serdecznie zapraszamy!

                         - zespół Windex -

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

13 - 14 września w godz. 9:00 - 17:00
15 września w godz. 9:00 - 15:00
Strefa: L5, Stanowisko: 15

Wstęp wolny

ZIAD Bielsko-Biała
Aleja Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko Biała

 

AKTUALIZACJA

Poniżej prezentujemy opis oraz zdjęcia podnośników koszowych, które będą mieli Państwo możliwość zobaczyć na tegorocznych targach Energetab 2016 w Bielsko-Białej. Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i przetestowania następujących maszyn:

 

T 285 (4x4)

Model, który świetnie sprawuje się w terenie jak i w mieście. Mocna konstrukcja wieży pozostaje w obrębie obrysu pojazdu podczas jej obracania, a w pełni dynamiczny poziomy / pionowy mechanizm podparcia podnośnika umożliwia pracę w rożnych wariantach. Dodatkowym atutem przedstawianej maszyny, jest napęd na cztery koła. Parametry przedstawiają się następująco: wysokość robocza: 28.90 m, wysięg boczny: 21.00 m, a udźwig: 320 kg.