Części zamienne

Części do podnośników koszowych w firmie Windex - posiadamy szerokie zaplecze częsci dla podnośników - podkłady, czujniki, zawory, mieszki...

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w serwisowaniu wszelkiego rodzaju podestów ruchomych, nasza firma prowadzi sprzedaż oryginalnych części do podnośników koszowych.

Posiadamy szerokie grono dostawców. W swojej ofercie posiadamy części do wszystkich światowych marek m.in:

RUTHMANN, OMME, VERSALIFT, SKY-JACK, WUMAG, PALFINGER, TEUPEN, MULTITEL, GENIE, AICHI, GSR, DENKA-LIFT, HAULOTTE, CTE, BIZZOCCHI.

Proponujemy stosowanie oryginalnych części zamiennych, jak również - jeśli to możliwe rozwiązania alternatywne w postaci sprawdzonych zamienników.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Elementy hydrauliczne (silniki, zawory, hydromotory)
  • Elementy elektroniczne (czujniki, płyty elektroniczne, joysticki, kompletne układy sterowania)
  • Elementy elektryczne (przewody, silniki elektryczne, przełączniki)
  • Filtry, uszczelki, oleje
  • Elementy konstrukcyjne (teleskopy, osłony)
  • Kosze robocze

 

Nasze doświadczenie serwisowe pozwoliło nam na przetestowanie szerokiej gamy środków konserwacyjnych do urządzeń. Lata praktyki pozwoliły na wybranie najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań z zakresu konserwacji zachęcamy do kontaktu.

Instrukcja obslugi do podnosnikow koszowych - windex

Pomagamy również w przygotowaniu dokumentacji techniczno-rozruchowej (DTR): instrukcji obsługi, schematów, niezbędnej do zarejestrowania urządzenia oraz dopuszczenia przez Urząd Dozoru Technicznego.

Przy składaniu zapytania dotyczącego części zamiennych prosimy o kierowanie korespondencji wraz z wskazaniem danych urządzenia w temacie, w zgodzie z poniższym schematem:

 

Marka urządzenia / typ / numer seryjny / rocznik - temat zapytania.

 

Zastosowanie powyższego schematu pozwoli nam zagwarantować Państwu szybkie przygotowanie oferty i rozpatrzenie tematu. Prosimy również nie zapominać o danych kontaktowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą częśći zamiennych, prosimy o skontaktowanie się z p. Arkadiuszem Sontowskim pod bezpośrednim numerem telefonu: +48 663 327 732

Zapraszamy do współpracy!

Części

CZĘŚCI

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 663 327 732

  • Certyfikaty